Przejdź do treści

Jesteś tutaj

E-wokanda

Karty podstawowe

Data Wydział / Przewodniczący / Sędziowie ławnicy Sygnatura Sala Uwagi
2020-04-06 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 362/19 304 Czynna
2020-04-06 10:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 68/19 304 Czynna
2020-04-06 11:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 122/19 304 Czynna
2020-04-06 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 168/19 304 Czynna
2020-04-06 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 99/19 304 Czynna
2020-04-06 12:45 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 129/19 304 Czynna
2020-04-06 14:15 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 145/19 304 Czynna
2020-04-07 08:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 243/19 304 Czynna
2020-04-07 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 5/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 09:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 480/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-07 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 171/19 304 Czynna
2020-04-07 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 29/19 304 Czynna
2020-04-07 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 521/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-07 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II W 38/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-07 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Cps 7/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 10:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 8/20 304 Czynna
2020-04-07 10:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 48/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 10:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 9/20 304 Czynna
2020-04-07 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 662/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-07 11:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 10/20 304 Czynna
2020-04-07 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 53/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 11/20 304 Czynna
2020-04-07 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 22/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-07 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 697/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 13:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 94/19 304 Czynna
2020-04-07 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 58/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 13:45 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 322/19 304 Czynna
2020-04-07 14:15 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 361/19 304 Czynna
2020-04-07 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 44/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-07 14:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 556/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-08 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 254/19 304 Czynna
2020-04-08 09:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 349/19 304 Czynna
2020-04-08 10:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 24/20 304 Czynna
2020-04-08 10:45 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 17/20 304 Czynna
2020-04-08 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 15/20 304 Czynna
2020-04-08 13:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 28/20 304 Czynna
2020-04-08 14:15 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Cps 3/20 304 Czynna
2020-04-09 09:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 540/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 09:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II Kp 227/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RC 185/19 304 Czynna
2020-04-09 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 649/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 642/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 09:45 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RC 18/20 304 Czynna
2020-04-09 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 415/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 11:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nsm 57/20 304 Czynna
2020-04-09 11:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nsm 50/20 304 Czynna
2020-04-09 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II W 474/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nsm 52/20 304 Czynna
2020-04-09 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 523/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 12:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nkd 29/20 304 Czynna
2020-04-09 13:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 102/19 304 Czynna
2020-04-09 13:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nsm 69/20 304 Czynna
2020-04-09 14:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 601/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-09 14:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nsm 41/20 304 Czynna
2020-04-09 14:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nkd 40/20 304 Czynna
2020-04-09 15:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III Nkd 34/20 304 Czynna
2020-04-14 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 636/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-14 14:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 538/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-14 14:15 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 425/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-14 14:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 40/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-15 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 262/19 304 Czynna
2020-04-15 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II W 486/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-15 09:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 264/19 304 Czynna
2020-04-15 10:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 255/19 304 Czynna
2020-04-15 10:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 256/19 304 Czynna
2020-04-15 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II W 36/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-15 11:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 263/19 304 Czynna
2020-04-15 11:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II W 21/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-15 11:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 212/19 304 Czynna
2020-04-15 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 23/20 304 Czynna
2020-04-15 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II W 28/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-15 12:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 27/20 304 Czynna
2020-04-15 13:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 36/20 304 Czynna
2020-04-15 13:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RNs 168/19 304 Czynna
2020-04-15 14:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 36/20 304 Czynna
2020-04-15 14:30 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nsm 38/20 304 Czynna
2020-04-16 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 573/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 543/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 58/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-16 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 412/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-16 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 397/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 52/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-16 12:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 346/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 13:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 2/20 304 Czynna
2020-04-16 13:20 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 20/20 304 Czynna
2020-04-16 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 19/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 14:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 257/19 304 Czynna
2020-04-16 14:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 687/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 14:20 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 270/19 304 Czynna
2020-04-16 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 56/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-16 14:40 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 47/20 304 Czynna
2020-04-16 15:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Robert Ostatek
III RNs 48/20 304 Czynna
2020-04-17 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I C 608/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-17 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I Ns 641/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-17 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I Ns 641/19 105 ul. Kościuszki 50 Odroczona
2020-04-17 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Tomasz Królik
II K 607/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-17 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I C 685/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-17 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I C 20/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-17 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I Ns 654/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-17 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Piotr Filipkowski
I Ns 630/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-21 09:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 53/19 304 Czynna
2020-04-21 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Cps 12/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-21 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 270/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 77/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-21 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 388/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Wacław Dąbkowski
II Ko 264/20 101 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 10:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 135/19 304 Czynna
2020-04-21 10:45 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 180/19 304 Czynna
2020-04-21 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II W 37/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 11:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 492/19 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II W 550/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 12:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III RC 183/19 304 Czynna
2020-04-21 13:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II W 432/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 13:00 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 16/20 304 Czynna
2020-04-21 13:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II W 60/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 13:45 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 21/20 304 Czynna
2020-04-21 14:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 7/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 14:15 III Wydział Rodzinny
Przewodniczący: SSR Beata Łaba
III Nkd 27/20 304 Czynna
2020-04-21 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 4/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-21 14:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 43/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-21 14:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 21/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-22 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 591/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-23 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 653/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-23 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 649/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-23 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 420/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-23 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 488/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-23 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 635/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-24 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II W 497/18 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-24 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II W 384/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-24 13:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II Kp 1/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 303/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 09:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 628/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 182/17 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 688/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Wacław Dąbkowski
II Ko 258/20 101 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 10:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Wacław Dąbkowski
II Ko 954/19 101 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Wacław Dąbkowski
II Ko 108/20 101 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 17/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II W 65/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 194/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 676/18 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 546/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 12:20 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 201/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Cps 2/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 13:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II K 569/19 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 13:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 568/19 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-28 13:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Ewa Jusińska
II W 66/20 103 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-28 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 98/20 105 ul. Kościuszki 50 Zdjęta z wokandy
2020-04-30 09:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 29/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-30 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 42/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-30 13:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 48/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-30 14:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 72/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-30 14:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 64/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-04-30 14:45 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSR Izabela Gąsowska - Bura
II K 59/20 404 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 585/17 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 59/20 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 766/17 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 201/19 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 21/20 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 11:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 32/20 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 12/20 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 12:10 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 13/20 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 12:20 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I Ns 34/20 105 ul. Kościuszki 50 Czynna
2020-05-07 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR Paweł Kurbiel
I C 732/18 105 ul. Kościuszki 50 Czynna